Najczęściej zadawane pytania

Nasze produkty są dostępne zarówno w dużych sieciach handlowych, marketach, kioskach oraz dobrych księgarniach. Po szczegóły zapraszamy do zakładek  Sprzedaż książek oraz Sprzedaż czasopism.  Zapraszamy również do odwiedzenia naszego e-sklepu.

Jeśli nie znaleźli Państwo informacji na stronie sklep.egmont.pl 

prosimy o kontakt z odpowiednim działem:

Książki: [email protected]
Komiksy:  [email protected]
Gry: [email protected]

Zapraszamy  do współpracy z naszym wydawnictwem.

Aby wydać książkę:

Swoje propozycje wydawnicze  (w postaci całości lub fragmentu tekstu oraz konspektu) prosimy przesyłać jedynie w formie elektronicznej na adres [email protected]
Redakcja odpowiada na wybrane propozycje w ciągu trzech miesięcy. Nie wydajemy opinii na temat nadesłanych tekstów.

Aby wydać komiks:
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami przesyłania propozycji komiksowych pod następującym adresem: www.swiatkomiksu.pl/kontakt/debiut-w-ksk

Aby wydać grę:
Autorów gier zapraszamy serdecznie na stronę: www.krainaplanszowek.pl/wspolpraca  gdzie znajdą dokładne instrukcje dotyczące możliwości  współpracy.

Sprzedaż czasopism w prenumeracie dla firm i instytucji prowadzą firmy kolporterskie: Kolporter, Ruch, Garmond.

Tytuł „Gigant poleca” można nabyć w prenumeracie tutaj.

 

Wszystkich zainteresowanych zareklamowaniem produktów i usług skierowanych do dzieci i/lub rodziców zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Reklamy. Zachęcamy także do zapoznania się z możliwościami reklamowymi oraz przykładami ciekawych kampanii w naszych czasopismach.

W sprawie oferty Wydawnictwa Egmont dla bibliotek prosimy o kontakt z Ogólnopolskim Systemem Dystrybucji  Wydawnictw AZYMUT.

 

Prosimy o bezpośredni kontakt z redakcją tego czasopisma. Adres znajdą Państwo na podstronie tytułu w dziale Czasopisma.

Wyniki konkursu z danego czasopisma znajdą Państwo na podstronie tytułu w dziale Czasopisma.

Nie prowadzimy dystrybucji tego typu produktów.