0 POZYCJI
Koszyk pusty

Wielka kolekcja bajek dla księżniczek

5.00  (1 ocena)
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Wielka kolekcja bajek dla księżniczek

Wielka kolekcja bajek dla księżniczek to zbiór opowiadań stworzony specjalnie z myślą o wielbicielkach Roszpunki, Belli, Tiany i Śpiącej Królewny. Bo czy prawdziwa bajka może się obejść bez księżniczki? Raczej nie! A wiecie, że każda księżniczka ma swojego ulubionego pupila?

Przeczytajcie sześć ciepłych i wzruszających opowiadań o przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem. Poznajcie nieznane dotąd oblicze księżniczek, które opiekują się swoimi pupilami. Arielce towarzyszy delfinek, Bella znajduje pieska przybłędę, Aurora poznaje pożytecznego smoka, Dżasmina spędza czas z zakochanym tygrysem, koń Maksimus ratuje Roszpunkę, a Tiana opiekuje się psem Stellą. Księżniczki uczą dzieci, że aby mieć własne zwierzę, trzeba być za nie odpowiedzialnym, a rodzicom pokazują, jak ważną rolę w życiu ich pociech pełni przyjaźń.

W serii Wielka kolekcja bajek ukazało się wiele innych wspaniałych zbiorów poświęconych ulubionym bohaterom animacji dziecięcych, np. Masza i Niedźwiedź, Anna i Elsa, My Little Pony czy Tomek i przyjaciele.