0 POZYCJI
Koszyk pusty

NASZE BESTSELLERY

WARTO ZAGRAĆ

Egmont oferuje planszówki przeznaczone dla graczy niemal w każdym wieku zapewniając wspaniałą rozrywkę dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. To, jaki tytuł wybrać, w głównej mierze zależy od grona, z którym siadamy przy planszy. Rodzicom najmłodszych dzieci, już nawet dwuletnich, polecamy „Ratuj króliczki” lub „Tomcio i wiosenne porządki”, gry z serii „Zagraj ze mną”, które mają duże drewniane, bezpieczne elementy. Przedszkolaki doskonale będą się bawiły podczas rozgrywek w „Nogi stonogi”, „Kota Stefana” czy bestsellerowe „Pędzące żółwie”. Starszym dzieciom warto podsunąć serię „Duuuszki” – trzy fantastyczne gry wymagające szybkości, spostrzegawczości i koncentracji uwagi. Jeżeli gramy wielopokoleniowo, ale wśród nas są najmłodsi – warto sięgnąć po gry kooperacyjne serii „Rodzinka wygrywa” („Kotek Psotek”, „Mali detektywi”, „Wyprawa do babci”), w których nie ma elementów rywalizacji, gdyż cała rodzina gra razem. W gronie znajomych, podczas imprezy, polecamy grę quizową „SłowoStwory” lub sentymentalny powrót do czasów PRL-u w grze „Pan tu nie stał!”.
Gry planszowe z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne – w sklepach pojawia się więcej i więcej kreatywnych propozycji dla graczy w każdym wieku. Planszówki ćwiczą wyobraźnię, zręczność, refleks, strategiczne myślenie, a także pomagają w rozwoju kompetencji społecznych. To idealny wybór na imprezę czy po prostu spotkanie przy kawie. Wydawnictwo Egmont przygotowało dla Państwa własną ofertę najciekawszych produktów zarówno zagranicznych, jak i polskich tytułów.
Prezentujemy zarówno gry dla dzieci, jak i gry planszowe logiczne oraz ciekawe jednoosobowe łamigłówki. Zachęcamy do przyjrzenia się planszówkom rodzinnym z naszej oferty, które zorganizują i umilą każde pochmurne popołudnie. Nieważne, czy to wnuczek, czy ciocia, wszyscy spędzą przyjemnie czas skupieni wokół rodzinnego stołu, zaaferowani kolejną przygodą lub tajemniczą zagadką.