Świat Smerfów. Święta ze Smerfami. Tom 2

3 opinie
24,49 zł -30%
34,99 zł
Cena okładkowa
34,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
12 lis 2025
Oprawa
miękka
Scenarzysta
Peyo
Ilustrator
Peyo
Tłumacz
Maria Mosiewicz

Świat Smerfów. Święta ze Smerfami. Tom 2

Drugi tom krótkich opowieści o wesołych Smerfach!
Każdy niecierpliwie czeka na gwiazdkowe prezenty, nawet czarownik Gargamel, dlatego zrobi wszystko, aby zasłużyć na przychylność Mikołaja! W czasie świąt Smerfy nie tylko ucztują, ale też stroją choinki czy lepią bałwany. I właśnie z zaczarowanymi choinkami oraz niezwykłymi bałwanami przyjdzie im przeżyć niebezpieczne przygody. Jak zwykle u Smerfów wszystko dobrze się kończy, a że święta to czas pojednania, może więc także Gargamelowi zostaną wybaczone złe uczynki?
 
Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992) używający pseudonimu Peyo. Opowieści o niebieskich skrzatach stały się światowymi bestsellerami i zostały zaadaptowane na potrzeby telewizji i kina. W serii „Świat Smerfów” zebrano historyjki, które nie znalazły się w głównym cyklu „Przygody Smerfów”.

 

Recenzje (3)

Dodano:
badge-check Recenzja użytkownika sklepu
Krótkie i zabawne świąteczne historyjki, będące swego rodzaju "spin offem" serii. Nie jest to wprawdzie poziom regularnych albumów, ale i tak warto zajrzeć.
Dodano:
badge-check Recenzja użytkownika sklepu
Jest to swego rodzaju "spin off" - lekkie świąteczne historyjki, więc nie należy się po nich spodziewać, że dotrzymają kroku regularnej serii komiksów o Smerfach. Tak czy inaczej czyta się naprawdę przyjemnie.

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Inni kupili również
Może Cię zainteresuje

Świat Smerfów. Święta ze Smerfami. Tom 2

24,49 zł -30%
34,99 zł
Cena okładkowa
34,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką