0 POZYCJI
Koszyk pusty

POMOC

Formy płatności

1. Oferujemy Państwu następujące formy płatności:
- Płatność gotówką przy odbiorze (dotyczy wyłącznie zamówień na towary fizyczne oraz zamówień o wartości nie większej niż 500 zł).
- Płatność przelewem online, BLIK-iem, kartą lub Google Pay poprzez Przelewy24.
- Płatność na podstawie faktury proforma lub z odroczonym terminem zapłaty.


2. Płatność gotówką przy odbiorze
- Pieniądze za zamówione produkty pobierane są w chwili, gdy produkty trafią do Państwa, a należność za zamówienie regulowana jest przy odbiorze paczki.
- Opcja płatności przy odbiorze jest dostępna dla zamówień dostarczanych za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kuriera.
- Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł oferujemy wyłącznie płatność elektroniczną.

3. Płatność Przelewy24 - przelewy online, karty, BLIK, Google Pay
- Płatność elektroniczna Przelewy24 realizowana za pomocą kart płatniczych, BLIK-iem, przelewem online oraz poprzez opcję Google Pay. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy Przelewy24 i jest dostępny dla wszystkich form dostawy.
- Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu. Na wpłatę oczekujemy 7 dni, licząc od chwili złożenia zamówienia. Jeżeli po upływie tego terminu nie odnotujemy wpłaty na koncie sklepu, zamówienie zostaje anulowane.
- Jeżeli wartość zamówienia finalnie będzie niższa niż wartość obciążenia karty lub konta bankowego klienta, nadpłata zostanie automatycznie odesłana na konto, z którego dokonano wpłaty. Zwrot następuje przeciętnie w ciągu 7 dni roboczych, licząc od dnia anulowania zamówienia bądź niepełnej wysyłki, choć termin ten może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od księgarni.
- Wybór tej formy płatności nie wiąże się dla Państwa z dodatkowymi opłatami.

4. Płatność na podstawie faktury proforma lub z odroczonym terminem zapłaty
W indywidualnych przypadkach dla firm i instytucji budżetowych (szkoły, przedszkola, biblioteki, uczelnie itd) oferujemy możliwość realizacji zamówień z odroczonym terminem płatności za fakturę VAT lub na podstawie faktury proforma. Prosimy jednak pamiętać, że jest to opcja dostępna po uprzedniej weryfikacji Klienta przez DOK, a opcja odroczonej płatności może być oferowana JEDYNIE placówkom budżetowym.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Zamówienia B2B.