0 POZYCJI
Koszyk pusty

POMOC

Termin realizacji


"Zamów do godziny 19:30, wyślemy jeszcze tego samego dnia z dostawą na następny dzień roboczy" dotyczy produktów dostępnych fizycznie w magazynie (nie dotyczy dodruków, zapowiedzi, produktów z dostawą 3-5 dni, ebooków, pakietów). Wysyłka dotyczy kuriera i punktów DPD.

Warunki:
- Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku w godzinach 00:00 - 19:30 zostaną wysłane tego samego dnia, z dostawa na dzień kolejny.
- Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku po godzinie 19:30 zostaną wysłane dnia kolejnego z dostawa na kolejny dzień roboczy.
- Zamówienia złożone w piątek do godziny 19:30 zostaną wysłane tego samego dnia z dostawą na najbliższy dzień roboczy.
- Zamówienia złożone od piątku po 19:30 do niedzieli 23:59 zostaną wysłane w najbliższy dzień roboczy z dostawa na kolejny dzień roboczy.


1. Każdy produkt ma na swojej stronie oszacowany czas wysyłki, potrzebny na obsługę zamówienia w magazynie, zapakowanie oraz przekazanie paczki przewoźnikowi. Na czas realizacji zamówienia składają się czas wysyłki (podany na stronie produktu) oraz czas doręczenia przesyłki przez przewoźnika. Wszystkie terminy dotyczą tylko i wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt).

2. Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.

3. Zamówienia opłacane z góry realizujemy od razu po uzyskaniu wpłaty od klienta. Zamówienia za pobraniem – od złożenia zamówienia.

4. Terminy dostaw poszczególnych przewoźników, liczone od momentu wysyłki paczki:

- InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
- Pocztex - dostawa 2 dni robocze
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
- ORLEN Paczka - dostawa 1 dzień roboczy
- Kurier DPD - dostawa 1 dzień roboczy
- Punkty odbioru DPD - 1 dzień roboczy


Dokładną tabelę kosztów wysyłki oraz szczegóły dostaw dla każdego z przewoźników znajdą Państwo w zakładce Koszty i warunki dostawy