0 POZYCJI
Koszyk pusty

Wszystkie serie

Serie wydawnicze to nie tylko najszybszy i najefektywniejszy sposób na odnalezienie interesujących tytułów – serie tworzymy również z przywiązania do książek, komiksów i gier planszowych. Nawiązują do ulubionych bohaterów, historii, szczególnie poręczne są dla zeszytów komiksowych tradycyjnie wychodzących właśnie w seriach. Sklep Internetowy Egmont.pl prezentuje zarówno najpopularniejsze cykle, jak i edukacyjne, tematyczne serie komiksów, lecz także gier planszowych. 
Na rynku istnieje wiele rodzajów komiksów – tradycyjne zeszyty komiksowe, wydania zbiorcze, powieści graficzne. Sklep Internetowy Egmont.pl zaszeregował wybrane komiksy w poręczne kategorie, dzięki którym ulubione serie komiksowe łatwo będzie odnaleźć. Na naszych wirtualnych półkach znajdują się komiksy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cykle kultowych „historii obrazkowych” jak przygody dzielnych Galów w komiksach „Asteriks” czy słowiańskich wojów w serii „Kajko i Kokosz” Janusza Christy. Czekają tu także „Przygody Tintina”, który, jak wiadomo, zjeździł cały świat. Szczególnie zwracamy Państwa uwagę na cykl komiksów „Gigant poleca” – Kaczor Donald był pierwszym komiksem, który opublikowaliśmy w Polsce. W Sklepie Internetowym Egmont.pl znajdziecie również serie komiksowe dla młodzieży – epickie losy „Thorgala”, ale też bogatą ofertę klasycznych i nowych historii Marvela lub DC Comics. Nie zabraknie też komiksów dla dorosłych – w seriach „Antologia Komiksu Polskiego” i „Mistrzowie Komiksu” znajdziecie Państwo najwybitniejszych artystów, scenarzystów i rysowników zarówno polskich, jak i zagranicznych, którzy zmienili oblicze współczesnego komiksu. 
Sklep Internetowy Egmont.pl to nie tylko książki i komiksy, lecz także gry planszowe. Wybór gier z serii „Dobra gra w dobrej cenie” to zestaw wartościowych, edukacyjnych gier planszowych w atrakcyjnych cenach, natomiast cykl „Egmont GEEK” to seria gier strategicznych dla zaawansowanych graczy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – czy to entuzjasta gier planszowych, czy po prostu miłośnik aktywnego spędzania czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Przeglądaj serie