0 POZYCJI
Koszyk pusty

Dobra gra w dobrej cenie

Komiksy i gry planszowe... Brzmi jak przepis na udane święta, prawda? Księgarnia internetowa Egmont.pl przygotowała zbiór propozycji na święta, które idealnie sprawdzą się jako prezenty pod choinką. Boże Narodzenie to czas radości i odpoczynku w gronie rodziny. Komiksy i gry planszowe z pewnością wywołają uśmiechy na małych i dużych twarzach i skłonią do wspólnej zabawy. 

Prezenty na święta z księgarni internetowej Egmont.pl to między innymi komiksy z kultowymi bohaterami, takimi jak Kaczor Donald i Asteriks. Dla młodszych dzieci polecamy serię wydawnictwa Egmont „Mój pierwszy komiks 5+”. 

W księgarni internetowej Egmont.pl nie zapomnieliśmy również o prezentach na święta dla nastolatków i dorosłych. Komiks z Batmanem, duży wybór tytułów Star Wars z pewnością ucieszą chłopców w różnym wieku, również tych, którzy już dawno skończyli szkołę. 

Jako prezenty na święta dla młodszych i starszych dziewczyn idealnie sprawdzą się komiksy – klasyczne fantasy, seria W.I.T.C.H. Czarodziejki czy historia Harley Quinn. Polecamy również wyjątkowe komiksy dla kobiet i o kobietach. „Marzi. Dzieci i ryby głosu nie mają” to opowieść o dzieciństwie spędzonym w Polsce w latach 80. 

Oprócz komiksów na święta pod choinką powinna pojawić się przynajmniej jedna gra planszowa. Nie ważne, do kogo Święty Mikołaj zaadresuje przesyłkę. Gry planszowe to idealny prezent na święta dla całej rodziny. Będą idealnym sposobem na wspólne spędzanie czasu podczas wolnych dni. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą kolekcją gier logicznych, edukacyjnych i towarzyskich wydawnictwa Egmont. Coś dla siebie znajdą z pewnością również fani komiksów – superbohaterowie przelecieli ze stron komiksów na plansze do gry. 

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem komiksów i gier na święta przygotowanym przez księgarnię internetową Egmont.pl.